UPR Finance
тел.:+38 (044)339-99-73
тел.:+38 (044)362-79-73
Головна
16 березня 2020 року

ТЕРМІНОВО! До уваги депонентів-клієнтів ТОВ «УПР-ФІНАНС»!

На виконання пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» скасовується до особливого розпорядження проведення особистого прийому клієнтів у приміщенні ТОВ «УПР-ФІНАНС» .

Ми продовжуємо обробляти документи в режимі он-лайн через електронну пошту та кореспонденцію від Укрпошти та перевізників!

Просимо взяти до уваги, що термін обробки може бути значно збільшено по незалежним від нас причинам.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

10 березня 2020 року

До уваги акціонерів ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»
рахунки в цінних паперах яких було відкрито в ліквідованій депозитарній установі
ПАТ «Промінвестбанк»

Виплата дивідендів не обмежується термінами, які були зазначені в повідомлені про виплату. Це стосується тільки порядку перерахування сум коштів для виплати від ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг» до депозитарної системи України. Термін виплати акціонерам ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг» - необмежений!

В зв'язку із великої кількістю звернень термін обробки сканованих документів може тирвати до двох тижднів! На даний час активовано більш ніж 1800 договорів та перераховано дивідендів по ним. Перевірте залишки по картковим рахункам, можливо, кошти вже перераховано, але банк не повідомив Вас СМС про надходження коштів!

01 листопада 2019 року

До уваги акціонерів ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»
рахунки в цінних паперах яких було відкрито в ліквідованій депозитарній установі
ПАТ «Промінвестбанк»

10.10.2019 року позачерговими загальними зборами акціонерів ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг» прийнято рішення про виплату акціонерам дивідендів, яка буде здійснюватись через депозитарну систему України. Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку №1090 від 24.07.2015 року було анульовано ліцензію на здійснення депозитарної діяльності депозитарної установи ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» (далі за текстом ПАТ «Промінвестбанк»).

За наслідками цього рішення документи та інформація, щодо депонентів ПАТ «Промінвестбанк», які в установленому порядку не закрили свої рахунки у цінних паперах - в тому числі акціонерів ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг» було передано до уповноваженого на зберігання – ПАТ «Національний депозитарій України» (далі за текстом – НДУ).

25.10.2019 року НДУ передав вищезазначену інформацію та документи, отриману від ПАТ «Промінвестбанк», до депозитарної установи Товариство з обмеженою відповідальністю «УПР-ФІНАНС» (далі за текстом - ТОВ «УПР-ФІНАНС») для подальшого обліку та обслуговування цінних паперів та прав на цінні папери депонентів, що в установленому порядку не закрили свої рахунки у цінних паперах.

30.10.2019 року всім депонентам (акціонерам ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»), які в установленому порядку не закрили свої рахунки в цінних паперах в депозитарній установі ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» було відкрито рахунки в цінних паперах в депозитарній установі ТОВ «УПР-ФІНАНС».

Дивіденди для виплати акціонерам ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг» акції, яких станом на 24-00 годину 30.10.2019 року обліковувались на рахунках відкритих в депозитарній установі ТОВ «УПР-ФІНАНС», перераховані через депозитарну систему України, на рахунок депозитарної установи, для подальшої виплати депонентам - акціонерам ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг».

Термін виплати дивідендів акціонерам - НЕОБМЕЖЕНИЙ!

Відповідно до чинного законодавства виплата дивідендів буде здійснюватись виключно за умови укладання акціонером договору про обслуговування рахунку в цінних паперах з депозитарною установою.

Для укладання договору про обслуговування рахунку в цінних паперах з ТОВ «УПР-ФІНАНС» необхідно надіслати на електронну адресу doc@upr.org.ua наступну інформацію:

- копія (сканована,фото) сторінок паспорта, що містять наступну інформацію: прізвище, ім’я, по батькові, дата та місце народження, серія та номер паспорту, дата видачі, орган, що видав, фотографія(в тому числі вклеєна за досягненням віку 25 та 45 років), місце проживання. У разі, наявності у акціонера паспорта громадянина України нового зразка на пластиковій картці додатково надається копія (сканована) витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо місця проживання;
- копія (сканована,фото) довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів.

У разі, якщо акціонер через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, замість довідки про присвоєння ідентифікаційного номера надається копія(сканована) сторінки паспорта акціонера, з відміткою про це;

- Довідку(скановану,фото або формат pdf) що містить інформацію щодо реквізитів банку(рахунок, картка повинна обов'язково належати акціонеру!) , у якому відкрито поточний рахунок, картковий рахунок за яким акціонер бажає отримувати доходи (дивіденди) за цінними паперами. Довідку дає банк або можна отримати реквізити через систему кліент-банк (наприклад: Приват24) в он-лайн режимі. Обов'язково перевірити наявність рахунку нового формату IBAN ;
- в разі зміни прізвища надати копію документу, в якому зазначена така зміна (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, тощо);
- адресу для листування обов'язково із зазначенням поштового індексу. На цю адресу Укрпоштою, після опрацювання, будуть надіслані документи (виписка з рахунку в ЦП, другий примірник заяви про приєднання);
Якщо адреса співпадає з адресою прописки- зазначити це, та надати тільки поштовий індекс;
- інформація щодо номера телефону для зв'язку з акціонером;
- інформація щодо e-mail (адреса електронної пошти) акціонера (за наявності);

В темі електронного листа необхідно повністю вказати прізвище ім’я та по батькові акціонера для прискорення пошуку.

В тексті електронного листа необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО вказати один із способів отримання підготовлених бланків документів:
  • бланки надіслати на e-mail (адреса електронної пошти);

  • бланки надіслати засобами поштового зв'язку(тільки Укрпоштою!);

Всі дані НЕОБХІДНО надіслати ОДНИМ електронним листом, дані із різних листів не розглядаються!

В разі відсутності електронної пошти ксерокопії зазначених документів можна відправити будь-яким способом (Укрпошта,Нова Пошта т.д.) на нашу адресу:

03143, м. Київ, вул. Метрологічна 14Б, оф.405

ТОВ «УПР-ФІНАНС»

Звертаємо Вашу увагу, що ТОВ «УПР-ФІНАНС» може перерахувати дивіденди на банківський рахунок(картку) відкритий в будь якому банку України (зарплатну, пенсійну, соціальну або просто рахунок, відкритий в банку!).

За результатами розгляду інформації отриманої від акціонерів, у спосіб зазначений у листі, акціонеру будуть надані відповідні бланки документів для підписання, квитанція для сплати послуг ТОВ «УПР-ФІНАНС» та інструкції для подальших дій акціонера.

Підписані акціонером бланки документів, завірену у нотаріуса картку підписів та документи, зазначені у супроводжувальному листі до бланків документів, акціонер надсилає до офісу ТОВ «УПР-ФІНАНС» Укрпоштою або будь-якою кур'єрською службою.

Через два тижні зверніться на вказане відділення Укрпошти та отримайте документи про результати обробки(виписку з рахунку в ЦП, другий примірник заяви про приєднання, лист).

Всі запитання щодо розміру суми дивідендів ви можете дізнатися за телефоном (056) 499-16-52.

Банківські реквізити для сплати послуг:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПР-ФІНАНС»

ЄДРПОУ 36980202 п/р UA513226690000026500300404456

в АТ «Ощадбанк», МФО 322669

В призначенні платежу зазначити "За депозитарні послуги" та ідентифікаційний номер депонента!!!

10 травня 2017 року

До уваги депонентів ТОВ «УПР-ФІНАНС»


Депозитарна установа ТОВ «УПР-ФІНАНС» з метою приведення договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах, укладених з депонентами до 18.04.2017 р., у відповідність до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 07.03.2017 р. № 148 «Щодо порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України», повідомляє депонентів про необхідність звернутися за адресою: 03143, м. Київ, вул. Метрологічна 14Б, оф.405 для укладення нової редакції договору про обслуговування рахунку в цінних паперах.

Час прийому клієнтів: з 10-00 по 13-00 та з 14-00 по 17-00 (у п’ятницю та передсвяткові дні по 15-00) кожного робочого дня


Телефони для довідок: +38 (044) 3627973, +38 (044) 33-999-73